nowszy Czytaj nastepny starszy

V Spotkanie Członkowskie PTI

Zarząd Oddziału Podlaskiego PTI  zaprasza  na V Spotkanie Członkowskie PTI, które odbędzie się w dniach 10-11 września 2016r. w Hołnach Mejera.


Udział w spotkaniu dla członków Oddziału Podlaskiego PTI jest bezpłatny. Zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych. Ilość miejsc jest ograniczona.
Koszty dojazdu uczestnicy ponoszą we własnym zakresie.
Prosimy o potwierdzenie udziału w V Podlaskim Spotkaniu Członkowskim PTI w terminie do 31 lipca b.r.
ankiecie DOODLE proszę wpisać swoje imię i nazwisko oraz zaznaczyć zakres udziału w Spotkaniu: obiad 10.09, ognisko 10.09, nocleg 10/11, śniadanie 11.09, obiad 11.09.
Nietypowe, indywidualne sprawy związane z udziałem w Spotkaniu proszę zgłaszać mailowo na adres: bialystok@pti.org.pl
Prosimy również o mailowe zgłoszenia propozycji tematów do omówienia podczas Spotkania. Ramowy program Spotkania zostanie w lipcu przesłany do członków Oddziału Podlaskiego PTI. Warunkiem uczestnictwa jest brak zaległości w opłatach składek członkowskich i wpisowego.

Pozdrawiam
W imieniu Zarządu Oddziału Podlaskiego PTI
Zdzisław Babicz
 

Aktualności

2017-11-10 VI SpotkanieCzłonkowskie Oddziału Podlaskiego PTI w dniach 16-17.10.2017r., w Hołnach Mejera

Spotkanie – zgodnie z decyzją Zarządu Oddziału Podlaskiego PTI - zorganizowano w Ośrodku Wypoczynkowym Politechniki Białostockiej. Członkowie OPdl. zostali zaproszeni mailowo, rejestrację uczestników przeprowadzono poprzez ankietę Doodle.
Uczestników spotkania powitał Prezes Oddziału Podlaskiego PTI - dr hab. Zenon A. Sosnowski, prof. Politechniki Białostockiej. Przedstawił program spotkania i życzył uczestnikom uzyskania nowych informacji, nabycia nowych umiejętności a także nawiązania kontaktów i owocnych dyskusji kuluarowych.
Dalszą część  spotkania prowadził wiceprezes OPdl. PTI  Zdzisław Babicz.
... czytaj wiecej

2017-11-06 Podlaskie EduInnowacje 2017

Entuzjaści nowoczesnych technologii spotkali się na Konferencji Podlaskie EDUinnowacje w Mońkach

Jak nowocześnie uczyć? Jak nawiązywać dobre relacje? Odpowiedzi na to pytanie szukało ponad stu nauczycieli z województwa podlaskiego uczestniczących w dniach 7 i 8.10 w konferencji w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach. Celem "Podlaskich Eduinnowacji 2017" było zaprezentowanie uczestnikom nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań stosowanych w edukacji na miarę XXI wieku.... czytaj wiecej

2017-03-30 Kształcenie dualne na poziomie szkół wyższych - Waldemar Grądzki

 W trakcie III Walnego Zgromadzenia Członków PTI Oddziału Podlaskiego miało miejsce wystapienie naszego Szanownego Kolegi Waldemara Grądzkiego w zakresie kształcenia dualnego na poziomie szkół wyższych. Zachecamy wszystkich zainteresowanych o zapoznanie się z prezentacją nszego Kolegi. Pobierz prezentację - kliknij tu. ... czytaj wiecej

2017-03-19 Nagroda Edukacyjna OP2TINE 2017

 ... czytaj wiecej